top of page

Freedom 515 - Ohio

Public·637 members
Hudson Martin
Hudson Martin

Zmieniacz Galaktyk __TOP__


Tradycyjnie przyjrzymy się jednemu z obiektów głębokiego nieba. Tym razem będzie to eliptyczna galaktyka NGC 4993, znajdująca się w gwiazdozbiorze Hydry, odległa o ok. 140 milionów lat świetlnych. W 2017 roku zarejestrowano tam wyjątkowe zdarzenie zarówno w falach elektromagnetycznych, jak i grawitacyjnych. Najpierw obserwatorium LIGO wykryło fale grawitacyjne GW170817, co pozwoliło teleskopom z całego świata rozpocząć obserwacje galaktyki. Emisję tych fal spowodowało zderzenie dwóch gwiazd neutronowych, którego efekty obserwowano przez kolejne miesiące. W takich zdarzeniach powstają ciężkie pierwiastki m.in. złoto. Na podstawie analizy spektralnej obliczono, że masa utworzonego złota w czasie tej kolizji równa się masie Ziemi! Kolizje gwiazdy neutronowej z drugą gwiazdą neutronową lub czarną dziurą nazywamy kilonowymi.
Zmieniacz galaktykOmnitrix został stworzony przez Azmutha jako narzędzie pokoju w ramach przeprosin dla galaktyki po zniszczeniach spowodowanych przez Askalon. Urządzenie miało dwa cele. Pierwszym było promowanie międzygatunkowego zrozumienia innych istot poprzez wcielenie się w nich i doświadczania ich sposobu życia. Drugim celem było repozytorium DNA ponad miliona różnych inteligentnych form życia, na wypadek, gdyby któreś z nich by wymarło. Azmuth ukrywał jeszcze jeden cel: miał nadzieję, że jego ukochana - Zennith, która opuściła go po stworzeniu Askalonu, zobaczy jego mentalną zmianę.


"Władacie galaktyką od dziesięciu tysięcy lat, a nie macie się czym pochwalić. Wasze żałosne porażki muszą was wprawiać w przygnębienie" - do Marszałka Hebrechta po bitwie na Schroedinger VII


Te imponujące dokonania już przyciągnęły uwagę Dominium Tau, Światostatku Iyanden i Marneusa Calgara. Może więc wkrótce okazać się, że Imothekowi przyjdzie walczyć z jedną z potęg galaktyki, która zechce wypróbować talent stratega w większej skali.


Po przeczytaniu całego artykułu musisz dobrze znać różne sposoby zmiany stylu czcionki na swoim Androidzie. Zalecanych jest wiele praktycznych i przydatnych zmieniaczy stylów czcionek, w tym korzystanie z ustawienia zapasów, a także instalowanie aplikacji innych firm. Niektóre mogą oferować różne opcje językowe, inne mogą zawierać oryginalne czcionki. Czasami możesz cierpieć z powodu utraty danych i wszystkie Twoje eleganckie czcionki znikną. A Android Data Backup & Restore może zaspokoić Twoje potrzeby związane z poszukiwaniem aplikacji do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Zapewnia możliwość przywrócenia innego stylu czcionek. Służy również jako ogromna baza danych dla innych informacji przechowywanych w systemie Android. Możesz na nim polegać i będziesz się dobrze bawić zmieniając styl czcionki na Androida.


Nowe media powodują, iż zmienia się miejsce tych bardziej tradycyjnych, zwłaszcza klasycznej książki, stopniowo zastępowanej przez wydawnictwa elektroniczne. Mamy też prawo twierdzić, że przechodzimy od "galaktyki Gutenberga" do "galaktyki obrazkowej". W gruncie rzeczy oznacza to tworzenie nowego rodzaju pisma - pisma, mającego cechy pierwotnych pism obrazkowych. Proces ten widoczny jest zarówno w informatyce, jak i w tzw. realnej rzeczywistości.


Oto magnetofonową kasetą czy szpulą mogliśmy zarządzać w sposób sekwencyjny i tylko w ramach jednego nośnika muzyki. Słaba to nawigacja, nawet więc nie nazywaliśmy tego w ten sposób. Nieco większe możliwości dawała, choć starsza, płyta gramofonowa. Tu mieliśmy nawet bezpośredni dostęp do każdego utworu. A zmieniacze z magazynkiem 10 płyt dało się nawet programować. Ale była to technologia analogowa, nie mogło więc być mowy o wejściu na ów wyższy poziom informacyjnej złożoności, kiedy do wspólnego mianownika daje się sprowadzić informację i informację o informacji. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

Group Page: Groups_SingleGroup
bottom of page